UYDU TEKNİK SERVİS HİZMETİ

-Firmamız Bursa ili çevresinde tüm ilçelerize hizmet vermektedir mesai saatleri 09:00 ila 19:00 saatleri içerisinde firmamıza 0224 2493030 nolu telefonlarımdan irtibaata geçebilirsiniz, Firmamız profesyonel ve çözümcü ekibi ile size ayrılan randevu saatinde adresinizde  gerekli tüm arıza ve onarım hizmetlerini sorunsuz gidermektedir.

-Her türlü teknik bilgi ve donanıma sahip ekibimizle hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

-Uydu Servis konularında Tüm bilgilere Firmamızdan ulaşabilirsiniz, müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçerek alabilirsiniz ve  servis randevusunu oluşturabilirsiniz.

-Uydu Servis hizmeti  kötü hava koşulları ya da merkezi uydu sisteminden yüksek yayın kalityesi gelmemesi durumlarında hizmet alabilirsiniz.

-Firmamız deneyimli kadrosu ile arızanın sonucuna ulaşır ve Çıkan sonuca göre sizi bilgilendirerek gerekli tamiratı gerçekleştirir.

Hizmet aşamasında kullanılamayan parçaları tespit eder, sizi bilgilendirir ve toplam masrafı söyleyerek arıza onarımına geçmektedir.

-Verdiğimiz  hizmetlerde- müşterilerimizin  memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

-Bursa uydu servis olarak. Uydu Servis ve tamirinde ekibimiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ANA SAYFA        |        SERVİS NOKTALARI       |         TEKNİK SERVİS        |        İLETİŞİM
ANA SAYFA                  KAMPANYALAR                   SERVİS NOKTALARI                   ONLİNE BAŞVURU                  İLETİŞİM
Firma Logo
Firma Telefon
ANA SAYFA                 ÜRÜNLER                SERVİS NOKTALARI                HİZMETLERİMİZ              KAMPANYALAR              İLETİŞİM